برگشت به صفحه اصلی
خدمات مشاوره ایندکسینگ

خدمات مشاوره ایندکسینگ

 

شرکت مدنی اچ آر پابلیکیشن با دارا بودن تیم حرفه ای و تخصصی می تواند مشاوری قابل اعتماد باشد تا ژورنال شما بتواند با موفقیت در پایگاه های داده معتبر ایندکس گردد.

خدمات مشاوره ایندکسینگ

شرکت مدنی اچ آر پابلیکیشن با دارا بودن تیم حرفه ای و تخصصی می تواند مشاوری قابل اعتماد باشد تا ژورنال شما بتواند با موفقیت در پایگاه های داده معتبر ایندکس گردد. همه می دانیم که ایندکس شدن یک ژورنال می تواند نشان از اعتبار یک ژرونال باشد، بنابراین لازم است که بتوانیم با موفقیت پروسه ایندکسینگ را انجام دهیم. همینطور از آنجایی که بعد از ایندکس شدن ژورنال، این امکان مهیا می شود که ژورنالها اقدام به درآمد زایی نمایند، به نظر می رسد که برای هر ژورنالی لازم است که پروسه ایندکسینگ را هر چه سریعتر به سرانجام رساند. 

خدمات مشاوره ایندکسینگ

- آیا خدمات شرکت HR PUBLICATION به صورت تضمینی است؟ 

بله ، در صورتی که مرجعی رسمی همچون ژورنالی که مقاله برای آن ارسال می شود در مورد نحوه انجام کار مورد تقاضا ایرادی را عنوان نمود، شرکت مدنی HR publication تا سه بار بدون هیچ هزینه ای مجددا خدمات مربوطه را انجام خواهد داد و پس از بار سوم در صورت وجود ایراد به تقاضای مشتری تمامی هزینه عودت داده می شود.

- هزینه خدمات چگونه دریافت می گردد؟ 

هزینه خدمات پیش از شروع کار اخذ خواهد شد و شرکت مدنی HR publication حسن انجام کار را تضمین می نماید.

- آیا در صورتی که به صورت مداوم ار خدمات شما استفاده کنیم می توانیم شامل تخفیفات شویم؟ 

بله در صورتی که دارای کد تخفیف باشید می توانید از تخفیفات بهره مند شوید. 

- آیا دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند؟ 

بله، برای این موضوع با دفتر شرکت توسط ایمیل در تماس باشید.  

 

جهت ثبت سفارش اینجا کلیک کنید


خدمات مشاوره ایندکسینگ

خدمات مشاوره ایندکسینگ

گروه ترجمه متون مدنی hrpublication