برگشت به صفحه اصلی
خدمات استخراج مقاله از دیتا

خدمات استخراج مقاله از دیتا

 

استخراج مقاله از دیتا کاری تخصصی و زمان بر است. شرکت مدنی HR PUBLICATION با دارا بودن تیم حرفه ای قادر است فرآیند استخراج مقاله از دیتا را با بهترین کیفیت ارائه دهد.

خدمات استخراج مقاله از دیتا

استخراج مقاله از دیتا کاری تخصصی و زمان بر است. شرکت مدنی HR PUBLICATION با دارا بودن تیم حرفه ای قادر است فرآیند استخراج مقاله از دیتا را با بهترین کیفیت ارائه دهد. مقالات استخراج شده از دیتا از نظر ساختار زبانی آماده ارسال به ژرونال خواهند بود. 

توجه مهم : با توجه به کلاهبرداری های مکرری که در این زمینه در جامعه دیده شده است، توصیه جدی ما به محققین و دانشجویان این است که به افراد بی صلاحیت در این حوزه به هیچ وجه اعتماد نکرده و با شرکت های معتبر در ارتباط باشند. شرکت مدنی اچ آرا پابلیکیشن شرکتی بین المللی و شناخته شده در حوزه نگارش مقالات علمی است.

خدمات استخراج مقاله از دیتا

- آیا خدمات شرکت HR PUBLICATION به صورت تضمینی است؟ 

بله ، در صورتی که مرجعی رسمی همچون ژورنالی که مقاله برای آن ارسال می شود در مورد نحوه انجام کار مورد تقاضا ایرادی را عنوان نمود، شرکت مدنی HR publication تا سه بار بدون هیچ هزینه ای مجددا خدمات مربوطه را انجام خواهد داد و پس از بار سوم در صورت وجود ایراد به تقاضای مشتری تمامی هزینه عودت داده می شود.

- هزینه خدمات چگونه دریافت می گردد؟ 

هزینه خدمات پیش از شروع کار اخذ خواهد شد و شرکت مدنی HR publication حسن انجام کار را تضمین می نماید.

- آیا در صورتی که به صورت مداوم ار خدمات شما استفاده کنیم می توانیم شامل تخفیفات شویم؟ 

بله در صورتی که دارای کد تخفیف باشید می توانید از تخفیفات بهره مند شوید. 

- آیا دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند؟ 

بله، برای این موضوع با دفتر شرکت توسط ایمیل در تماس باشید.  

 

جهت ثبت سفارش اینجا کلیک کنید


خدمات استخراج مقاله از دیتا

خدمات استخراج مقاله از دیتا

گروه ترجمه متون مدنی hrpublication