برگشت به صفحه اصلی
خدمات ترجمه

خدمات ترجمه

 

نباید انتظار داشت که متن مقاله یا تحقیق از نظر ساختار زبانی و ترجمه مناسب نباشد و ادیتور مجله دید مثبتی به مقاله ما داشته باشد ...

خدمات ترجمه

نباید انتظار داشت که متن مقاله یا تحقیق از نظر ساختار زبانی و ترجمه مناسب نباشد و ادیتور مجله دید مثبتی به مقاله ما داشته باشد، بنابراین شاید بایستی قبل از آنکه به فکر نوآوری در تحقیق خود باشیم به این فکر کنیم که آیا ساختار مقاله شما از نظر زبانی و ترجمه استاندارد هست یا خیر. بسیار دیده شده است که مقاله ای با وجود دارا بودن سطح بالایی از نوآوری به علت مشکل در ساختار ترجمه و زبان به سرعت توسط ژورنال رد شده است.

شرکت HR PUBLICATION با داشتن تیم تخصصی ترجمه بستری امن و مطمئن فراهم دیده است که مقالاتی که به فارسی در اختیار این شرکت قرار می گیرند از نظر بازگردانی به زبان انگلیسی در بالاترین کیفیت باشند. البته این موضوع را نیز مد نظر داشته باشید که در صورتی که مایلید متن ترجمه شده را به صورت مقاله برای ژورنال ارسال کنید، بهتر است بعد از این مرحله (ترجمه) متن مذکور به صورت تخصصی ویراستاری (ادیت) شود تا آماده ارسال به مجله باشد. بدین ترتیب احتمال اینکه ژورنال در مورد مشکلات زبانی از مقاله شما ایرادی بگیرد بسیار پائین می آید. برای اطلاع از جزئیات خدمات ویراست و  پروف رید لطفا در قسمت خدمات روی تَب مربوط به آن کلیک کنید، ضمنا می توانید با مراجعه به بخش پکیج طلایی همه خدمات از جمله ترجمه، ادیت، و پروف رید تخصصی را در قالب یک پکیج با قیمتی مناسب در اختیار داشته باشید. 

خدمات ترجمه شرکت مدنی

سوالات متداول: 

- آیا برای ترجمه کتب از فارسی به انگلیسی نیز می توانیم از شما کمک بگیریم؟

 بله، تیم تخصصی شرکت HR PUBLICATION در این زمینه نیز فعالیت می نماید.

- آیا خدمات شرکت HR PUBLICATION به صورت تضمینی است؟ 

بله ، در صورتی که مرجعی رسمی همچون ژورنالی که مقاله برای آن ارسال می شود در مورد نحوه انجام کار مورد تقاضا ایرادی را عنوان نمود، شرکت مدنی HR publication تا سه بار بدون هیچ هزینه ای مجددا خدمات مربوطه را انجام خواهد داد و پس از بار سوم در صورت وجود ایراد به تقاضای مشتری تمامی هزینه عودت داده می شود.

- هزینه خدمات چگونه دریافت می گردد؟ 

هزینه خدمات پیش از شروع کار اخذ خواهد شد و شرکت مدنی HR publication حسن انجام کار را تضمین می نماید.

- آیا در صورتی که به صورت مداوم ار خدمات شما استفاده کنیم می توانیم شامل تخفیفات شویم؟ 

بله در صورتی که دارای کد تخفیف باشید می توانید از تخفیفات بهره مند شوید. 

- آیا دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است میتوانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند؟ 

بله، برای این موضوع با دفتر شرکت توسط ایمیل در تماس باشید.  

 

جهت ثبت سفارش اینجا کلیک کنید


خدمات ترجمه

خدمات ترجمه شرکت مدنی HR PUBLICATION

گروه ترجمه متون مدنی hrpublication